O nas

 

franek-producent

Daniel – trzyma pieczę nad całością.

Współzałożyciel Dazz Studio.

Z pierwszego wykształcenia umysł ścisły, nie obca jest mu automatyka i inżynieria komputerowa, inżynieria sterowania, inżynieria oprogramowania, projekty informatyczne, aspekty finansowe czy zarządcze przedsięwzięć IT. Absolwent Politechniki Warszawskiej (wydz. elektryczny) , Uniwersytetu Warszawskiego (zarządzanie) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (MBA IT). Na co dzień analityk, architekt, menadżer IT w wolnych chwilach zajmuje się innowacyjnymi startUP’ami. Euroentuzjasta i miłośnik polskiego biznesu – właściciel

 

Więcej informacji: pl.linkedin.com/in/danielzochowski;www.goldenline.pl/daniel-zochowski.

franek-art

Artur – wprowadza w projekty artyzm.

Współzałożyciel Dazz Studio.

Aktywny grafik i ilustrator, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, właściciel agencji reklamowej. Były pracownik Telewizyjnego Studia Filmów Animowanych oraz były wykładowca grafiki komputerowej.

Więcej informacji na stronie: www.z-cartoon.pl

 

franek-program Filip – tworzy świat, w którym żyje FRANEK.

Programuje bo lubi! Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiał w latach 90 podziwiając czary jakie w Pascalu robił starszy kolega. Jednak zrobił sobie trzyletnią przerwę na skończenie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu. Teraz studiuje informatykę i w przyszłości zamierza zostać cyborgiem – co pozwoli mu na swobodną pracę także w soboty, niedziele, dni wolne od pracy oraz w nocy.

franek-copy Dorota – wyraża myśli FRANKA.Absolwentka chemii na Politechnice Warszawskiej, zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim i efs’ów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie,  na co dzień pracująca w dużej korporacji IT. Wieczna pesymistka z duszą artysty amatorsko zajmująca się fotografią, grą na pianinie i wiolonczeli.

Zapraszamy do kontaktu mailowego

info@dazz.com.pl